fbpx

Tërmet në Shkup

Rreth orës 12 e 45 është ndjerë një tërmet ën Shkup.

Epiqendra e tërmetit ishte 8 kilometra në perëndim të Çuçer Sandevës, me intensitet prej 2.9 gradë sipas shkallës Rihter.

Edhe një tërmet identik është regjistruar në Korçë të Shqipërisë si dhe një tjetër në Serbi.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button