fbpx

Spanja pa Ramosin ndaj Sllovakisë dhe Luksemburgut

Spanja duhet të luajë pa qendërmbrojtësin e saj, Sergio Ramos, për dy ndeshjet e radhës.

Anëtari i Real Madridit pësoi një lëndim të lehtë në fitoren e fundit 5:0 kundër Athletic Bilbaos dhe është tërhequr nga skuadra përfaqësuese.

Kësisoj, ai nuk do të luajë në takimet kundër Sllovakisë dhe Luksemburgut.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close