fbpx

Çiljeta: Edhe pse më përjashtuan, PD e dua njësoj

Në Këshillin Kombëtar të PD-së ra në sy se u zgjodhën disa artistë.

Por, ajo që të bënte përshtypje, ishte se Çiljeta Xhilaga, një nga artistet më afër PD-së, nuk ka qenë fare as si kandidate.

Megjithatë, pavarësisht se e kanë përjashtuar, ajo thotë se e do njësoj PD-në.

“Çështja e përzgjedhjes së emrave është çështje e partisë, ndaj nuk di të them pse nuk isha. Kjo gjë nuk më bën mua më pak apo më shumë demokrate. Unë jam dhe do të mbetem e tillë”, ka thënë ajo për “Shekulli”.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button