fbpx

Moderatori mes dy bombave

Janë dukur si dy ‘bomba’ që gati-gati të jepnin përshtypjen se do të plasnin. Fjala është për dy bukuroshet e skenës shqiptare Fjolla Morina dhe Shkënda Dubova të cilat kanë mahnitur jo vetëm publikun jashtë në tapetin  e kuq në spektaklin ‘Zhurma Show Awards 2014’, por edhe personazhet e tjerë aty.

Ja sipas kësaj fotoja ka qenë moderatori Maksim Gjokaj (Maksi) që ka përfituar ose ngacmuar vajzat seksi duke bërë një foto të tillë me to, për ti mbuluar pak trupat e tyre seksi, apo për të bërë një foto kujtimi nga ky event.

Gjithsesi ne e dimë se gazetari është mik i mirë i vajzave./Kosovarja/

https://i2.wp.com/www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2014/10/maksi1.jpg?resize=551%2C827

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close