fbpx

Silva Gunbardhi shëndoshet pas fejesës (Foto)

Këngëtarja Silva Gunbardhi duket se ka shtuar pak në peshë. Ajo është fotografuar përkrah të dashurit të saj në festën e ditëlindjes së Greta Koçit, ku binte në sy dhe barku i saj i fryrë.

Që nga koha kur njohën njëri-tjetrin në klipin “Të ka lali xhan”, Siva dhe reperi janë gjithmonë bashkë. Ndonëse e mbajtën të fshehtë lidhjen për mediat, ata u shfaqën si një çift i konsoliduar shtatorin e kaluar, pas ceremonisë së shkëmbimit të unazave. /albeu

Silva Gunbardhi dhe Dafi

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close