fbpx

Filloi shitja e biletave Serbi – Shqipëri

Federata e Futbollit të Serbisë, prej sot në Beograd ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Serbi – Shqipëri.

Përballja do të zhvillohet më 14 tetor, duke filluar në orën 20.45 në stadiumin e Partizanit në Beograd.
Bileta do të shiten në arkat e këtij ekipi dhe përmes “Ticketonline”.
Çmimet e biletave për ndeshjen Serbi – Shqipëri (sipas valutes serbe dinar):
Perëndim, pjesa qendrore: 1.000 dinarë
Lindje, pjesa qendrore: 1.000 dinarë
Perëndim, anash: 800 dinarë
Lindje, anash: 800 dinarë.
Veri: 300 dinarë
Jugu: 300 dinarë.

(1 Euro në kundër vlerë është 115.42 dinar)

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close