fbpx

Adelina Ismaili shumë shpejt me këngë të re

Diva e skenës muzikore shqipe Adelina Ismajli shumë shpejt do të vijë me këngë të re. Kështu së paku ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’.

“Kënga ime më e re po vjen shumë shpejt. Do të jetë sikur realiteti kosovar i këtij momenti. Do të punohet me ndihmën e ndërkombëtarëve, do të këndohet për fitues të matur dhe humbës të çartur, do të jetë risi me plot festë, dhe do të jetë e mbushur me skena shumë hot” ishin fjalët e bukuroshes. Ajo gjithashtu ka marrë edhe shumë komente nga fansat e saj të cilët me pa durim po e presin këngën e saj.

Lajme të ngjashme

Back to top button