fbpx

Di Maria shumë i kënaqur te Mançesteri

Futbollisti argjentinas, Angel Di Maria, edhe njëherë shprehi kënaqësinë e tij që është bashkuar te Manchester United nga Real Madridi.

Ai theksoi se ky është një hap para për karrierën e tij dhe është rritur si lojtar.

“Të largohesha nga një klub si Reali dhe të transferohesha në një klub të madh si Manchester United, të rrit si lojtar dhe të ndihmon të zhvillohesh në karrierë”, u shpreh Di Maria.

“Ishte një moment i rëndësishëm përm ua dhe unë jam i lumtur që jam këtu”, shtoi tutje argjentinasi.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close