fbpx

Mot me vranësira dhe reshje të shiut

Sot do të mbretërojë mot i kryesisht me vranësira dhe reshje të shiut.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 12 deri 18 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 17 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button