fbpx

Edhe Fiorentina e mundi Interin

Fiorentina ka shënuar një fitore tejet të rëndësishme në përballje me Interin në shtëpi.

Viola arriti të triumfojë lehtë 3:0 për t’ia vazhduar serinë e zezë skuadrës zikaltër.

Khouma Babacar (7’), Juan Cuadrado (19’) dhe Nenad Tomoviq (76’) shënuan golat e këtij triumfi të Fiorentinës.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close