fbpx

Qazim Osmani vazhdon të pushtoj mediat serbe për jetën private

Qazim Osmani vazhdon të jetë personazh më i përmendur në mediat serbe, për shkak të romancave të tij me emra të famshëm të estradës së vendit fqinj.

Para disa muajve ai u fotografua me drejtuesen televizive Natasa Petrovic, pastaj në disa media shkruhej se biznesmeni shqiptar i është rikthyer në kraharor këngëtares malazeze Manda Popovic, por kjo gjë duket se nuk është e vërtet.

Milioneri nga Kosova i cili vepron në Gjermani më herët ka qenë në lidhje edhe me këngëtaren serbe Ana Nikolic, madje duke nxitur edhe sherre në mes të saj dhe të dashurës së tashme Manda.

Lajme të ngjashme

Back to top button