fbpx

Krim makabër, vret gruan dhe veten me thikë përpara vajzave 4-vjeçe

Një krim makabër në një familje ka tronditur Italinë.

Një 30-vjeçar italian ka vrarë me thikë gruan dhe më pas veten në sy të vajzave binjake vetëm 4-vjeçe.

Autori i krimit, 30 vjeçari Raffaele Ottaviano, pas një sherri për shkak të xhelozisë i ka marrë jetën 27 vjeçares Ivana Intilla.

Kjo familje jetonte prej disa vitesh në Cattolica të Riminit.

Fqinjët janë tmerruar nga krimi i rëndë dhe për këtë shkak kanë njoftuar policinë. /albeu

Lajme të ngjashme

Back to top button