fbpx

Emina Çunmulaj gatuan lakror

Se është e zonja në modelim dhe peshkim tashmë është e ditur. Por, bukuroshja shqiptare, Emina Çunmulaj, është shumë e mirë edhe në gatim. Ajo në rrjetin social ‘facebook’ ka hedhur një fotografi brenda së cilës ishte një lakror, që sipas bukuroshes, është gatuar nga ajo. “Laknor ( Skrobanic ) përgatitur nga unë”, ishte shkrimi i saj brenda fotos, transmeton Tribuna.

Po ashtu, në rrjetin e njëjtë social, ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet që është duke punuar dhe se është shumë e lumtur me punën e saj. Përveç Emines, edhe motra e saj Vjollca, duket se i ka hyrë rrugës së motrës, pasi që edhe ajo ka filluar që të realizoj sete të ndryshme të fotografive.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close