fbpx

Tuna duket ndryshe (FOTO)

Këngëtarja nga Shkupi Altuna Sejdiu-Tuna edhe një herë ka ndyshuar tërësisht pamjen e saj. Ajo është shfaqur në publik me një pamje të re, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe stilin e tyre.

Me prerje më të shkurtër, por me ngjyrë të graduar deri tek e gjelbra e fortë ngjyrë Emeraldi, e karakterizon këtë ndryshim të Tunës.
Tuna me floke jeshil

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close