fbpx

Mot me vranësira dhe me reshje të shiut

Moti sot do te jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Reshje do ët ketë më së shumti ne pjesën jugore dhe perëndimore të vendit.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 6 deri në 14 gradë dhe ato të ditës nga 13 deri më 19 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button