fbpx

Labi “e kalli” edhe në avion (VIDEO)

Labinot Tahiri duket se nuk e ka problem që të këndojë edhe gjatë fluturimit. Në një video të postuar në Youtube, Labi merr mikrofonin për të kënduar në aeroplan. Këngën ua dedikon mërgimtarëve, shkruan Ekspress.
“Ndoshta po ju duket absurde mirëpo si këngëtar e kam obligim që të ju përshëndes dhe tua këndoj një këngë për kurbetçarëve”

Lajme të ngjashme

Back to top button