fbpx

Nora e Tuna nuk flasin mes vete

Këngëtarja Altuna Sejdiu dhe Nora Istrefi kanë udhëtuar sot për në Gjenevë të Zvicrës. Ato kanë udhëtuar me të njëjtin aeroplan, por nuk kanë folur mes vete.

Bashkë me Tunën ishte edhe Cosman, ndërsa Nora ishte me Labin e 21.

Tuna e Nora nuk flasin

Tuna e Nora nuk flasin

Tuna e Nora nuk flasinTuna e Nora nuk flasin

Tuna e Nora nuk flasin

Lajme të ngjashme

Back to top button