fbpx

Ja femra që mbron Edi Ramën

Që nga vizita e Papa Franceskut në Shqipëri në krah të kryeministrit Edi Rama është vënë re një truprojë femër.
Kreu i qeverisë shqiptare duket se ka vendosur që sigurinë e jetës t’ia besojë një femre.

Nuk dihet emri i saj, por siç shihet edhe nga fotot e përzgjedhura ajo duket që është një vajzë e gjatë, me flokë të zeza, gjithmonë të mbledhura dhe gjithmonë e serioze dhe e përqendruar në detyrë.

Edi Rama me bodigard

Me siguri kjo vajzë është pjesë e Gardës së Republikës, por që ka marrë mbështetjen e Kryeministrit për t’i qëndruar pranë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close