fbpx

Luanë, paske ngrënë pak si më shumë kohëve të fundit…

Bashkë me motrën e saj cilësohen si dy prezantueset më seksi në të gjitha trevat shqipfolëse. Janë këto motrat Vjollca, Marina dhe Luana të cilët madje kohëve të fundit po ngjasojnë shumë me njëra tjetrën për shkak të flokëve bionde që kanë.

Derisa Marina gjithnjë thuajse qëndron njësoj në peshë, motra e saj Luana deri pak kohësh ishte më e dobët, por ajo çka vërehet kohëve të fundit është se Luana ka shtuar në peshë.

Kjo duket më së miri në fotografinë e postuar mbrëmë nga vet bukuroshja në rrjetin e saj social në Insagram. Luanës i janë mbushur faqet dhe këmbët. Foto është realizuar në eventin ”Zhurma Show 2014” që u mbajt mbrëmë në Gjakovë. Gjithsesi ajo po duket mjaftë tërheqëse.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close