fbpx

Mot i ndryshueshëm

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të shiut në vendet perëndimore dhe jugore. Temperatura e ditës do të arrijë nga 12 deri 21 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 19 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close