fbpx

Ja dhe 5 ngjyrat e flokëve për këtë vjeshtë (FOTO)

Nuancat kryesore më në modë të flokëve të këtij sezoni janë: ngjyra e bakrit, biondja e ëmbël, ngjyra e mjaltit, çokollata dhe gështenje e errët, të cilat për këtë vit shkrihen bukur me njëra-tjetrën.

Nëse jeni e guximshme të luani me ngjyra të flokëve. Në fund të fundit, ngjyrosja e flokëve nuk është ideja më e rrezikshme që mund të keni.

Bazuar në risitë e sjella nga stilistët më në zë të botës për këtë vjeshtë, si dhe duke u frymëzuar nga stili i yjeve në këtë periudhë të ndërrimit të stinëve, ne po ju sjellim disa nga ngjyrat e flokëve që duhet t’i provoni këtë vjeshtë, për të qenë IN me tendencat më të fundit të modës dhe bukurisë.

Debra Messing
Debra Messing me flokë në nuancën e bakrit

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez me flokë me ngjyrë mjaltë

Jouliane
Julianne Hough – me nuancën bionde të ëmbël

Kim Kardashian
Kim Kardashian me nuancën çokollatë e errët

Lily Aldridge
Lily Aldridge me flokë në nuancën sombre ose gështenjë e errët

/Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close