fbpx

Dafina mori një “shuplakë” nga Youtube por nuk e ka ndërmend të ndalet

Edhe pse para disa ditësh ajo mori një “shuplakë” nga Youtube ku video më e fundit “Ndjenjë tjetër” duke u bllokuar, Dafina Zeqiri nuk ndalet.

Dafina Zeqiri

Këngëtarja është me një projekt të ri muzikor që shumë shpejt do dalë në treg për të gjithë fansat e saj.
E shfaqur me një look ndryshe dhe natyral, këngëtarja paraqitet më seksi se kurrë në një fustan të shkurtër me shkëlqim teksa ka postuar në Instagram foto dhe video gjatë regjistrimit të videoklipit që ajo e ka bërë hashtag #MSD.

Dafina Zeqiri

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close