fbpx

​Mila dhe Ashton publikojnë emrin e së bijës (Foto)

Mila Kunnis dhe Ashton Kutcher janë bërë prindër të një vajze. Dyshja nëpërmjet rrjetit social Facebook kanë zbuluar emrin e anëtares më të re të familjes së tyre.

Emri i të voglës është Wyatt Isabelle Kutcher.

“Mila dhe unë mirëpritëm në këtë bëtë Wyatt Isabelle Kutcher. A mund të gjeni cila është foshnja jonë nëse kjo ka rëndësi? Të gjitha foshnjat janë të mira”, ka shkruar ai duke publikuar disa foto të foshnjave.

 

1 medium

2 medium

3 medium

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close