fbpx

Zemërohet Rudina Magjistari

Prezantuesja e njohur televizive, Rudina Magjistari ka reaguar ndaj një lajmi të publikuar në mediat rozë. Thuhej se Magjistari prêt një fëmijë, por në fakt lajmi nuk ka qenë i vërtetë.

“Unë tani e mora vesh ç’qenka bërë sot. Po si s’u lodhën me thashetheme këta njerëz! Dhe si gjithmonë, gazetat e marrin vesh para të zotit. Madje, madje edhe para se të ndodhë. Ç’muhabet!”

https://i1.wp.com/shekulli.com.al/website/images/images27/rudina%20magjistrri.jpg?w=708

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close