fbpx

Erla Mëhili mëson gjininë e bebes së saj

Këshilltarja për mediat e ish-Kryeministrit Berisha, Erla Mëhili dhe deputeti demokrat, Keltis Kruja, presin fëmijën e tyre të parë.

Mediat shqiptare shkruajnë se tani ata e dinë gjininë e fëmijës. Mësohet se çifti i selisë blu do të bëhen prindër të një djali.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close