fbpx

Artan Grubi komenton deklaratën e Ermira Mehmetit

Pas një reagimi që pati deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti e cila përmendi ndër të tjera edhe ‘Selfien’ e famshme të Artan Grubit, ndryshe nga siç pritej ky i fundit duket se ka zgjedhur “paqen” për tiu përgjigjur koleges së tij.

Ja komenti i plotë i Grubit në Facebook:

“Këto ditë, në mes të qindra mesazheve përkrahëse kundër fushatave të paskrupullta dhe jonjerëzore nga qarqe të ndryshme, dikush më tha që shqiptari t’i fal të gjitha, përveç se suksesit. Ndërsa unë them që suksesi i Ermirës është edhe sukses i imi, siç është sukses edhe i të gjithë neve bashkërisht. Ra ky mort, e u pamë…”, shkruan Artan Grubi, në rrjetin social Facebook.

Lajme të ngjashme

Komentet

  1. Mos u zini besè kètyrve se jrwjt trika janè.!? Tani me kèto lojna tentojnè ti rehabilitojnè vehtet e veta ,duke i vènè nè harresè skandalet e veta….
    MASHTRUES PROFESIONAL.

  2. Si mund te jet suksesi i tjetrit suksesi jot dmth edhe gabimi jot eshte edhe gabimi i te gjithve ateher.

  3. SHUM MIR KA THAN SE SUKSESI I ERMIRES ESHTE SUKSESI I TE GJITHE ANTARE TE bdi”S SE KETO KAN SUKSES PER VETE SA TE DUSH PO NA POPULLI CFAR SUKSESI KEMI PREJ TIRE ??????!

Back to top button