fbpx

Luana dhe Marina: Burrat e shtetit shumë serioz po vijnë te ti Kosova jem (Foto)

Dyshja karakteristike Marina Vjollca dhe Luana Vjollca, këto ditë po e shijojnë kryeqytetin e Kosovës Prishtinën.

Kështu Luana ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Facebook, duke i njoftuar fansat se ato po vijnë në Prishtinë.

Si mbishkrim në këtë fotografi ato kanë thënë, “Burrat e shtetit shume serioz po vijne te ti Kosova jem”.

A janë dy artistet EDONA JAMES?!!! Ose vetëm kanë dëshirë ta kenë pushtetin e një burri!!! , transmeton Indeksonline.  Prap se prap ato arritën dhe siç duket takimin e parë në kryeqytet e kishin me dyshen bombastike Real1 dhe Dj Blunt, kjo pasi më vonë Luana ka postuar edhe një fotografi tjetër ku shihet të jetë me reperin Real1.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close