fbpx

Shkup, një profesor në pension bie nga ballkoni

Një profesor i moshuar ka vdekur mbrëmë pasi ka rënë nga ballkoni  i katit të katër në banesën që ndodhet në lagjen Karposh 4 në Shkup.
Profesori që vuante nga skleroza, mendohet se mund të ketë kryer vetëvrasje. Megjithatë, fqinjët e tij kanë deklaruar se ai mund të ketë humbur ekuilibrin dhe të ketë rënë nga ballkoni ku qëndronte.

Policia ka kryer hetimet e rastit ndërsa trupi i viktimës i është dorëzuar autopsisë për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Lajme të ngjashme

Back to top button