fbpx

Mot i freskët me reshje të shiut

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i freskët me shi të kohëpaskohshëm lokal. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor dhe juglindor.

Temperatura do të lëviz prej 17 deri në 23 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i freskët me shi të kohëpaskohshëm lokal.

Temperatura do të arrijë deri në 21 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close