fbpx

Terry: Kam qarë edicionin e kaluar

Kapiteni i Chelseat, John Terry ka treguar se edicionin e kaluar ka qarë, pasi skuadra e tij dështoi të triumfoj në Premier Leaguen angleze.

”Edicionin e kaluar kam shpërthyer në lot, pasi nuk arritëm ta fitonim Premier Leaguen”

”Kjo është arsyeja se pse luaj çdo javë dhe nuk hezitoj t’i shfaq emocionet që kam. Jam lojtar që dua të fitoj tituj sepse jam i lindur për këtë gjë”, tha Terry.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close