fbpx

Ronaldo muajin e ardhshëm në Old Trafford

Cristiano Ronaldo do të kthehet në Old Trafford madje qysh muajin e ardhshëm.

Por kjo nuk do të ndodhë si pjesë e Manchester United, por portugezi do luaj një miqësore me përfaqësuesen e tij madje ndaj Argjentinës së Leo Messit.

Ndeshja do zhvillohet më 18 nëntor dhe marrëveshja është konfirmuar nga federatat e dy përfaqësuesve.

Qysh nga starti i edicionit të ri ka lajme lidhur me rikthimin e CR7 si pjesë e Djajve të Kuq edhe pse klubi spanjoll nuk pranon asnjë ofert./veqsport

Lajme të ngjashme

Back to top button