fbpx

Lopez: “Ka ende dashuri mes meje dhe Puff Daddy”

Puff Daddy ka marrë një feedback nga ish e dashura e tij prej tre vitesh Jennifer Lopez.
Këngëtarja seksi në një intervistë për Access Hollivud ka qeshur teksa ka dëgjuar kur Puff i ka thënë asaj “se të pasmet e saj janë një vepër arti” dhe se ajo do futet në histori. “Ne kemi kaluar 3 vjet sëbashku. Aq sa ai ka respect për mua, kam edhe unë një vlerësim për të. Jam krenare se çfarë ai ka bërë me biznesin e tij dhe muzikën. Ka ende dashuri mes nesh”, ka treguar JLo.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close