fbpx

Kumanovë, tre persona sulmojnë fizikisht një 15 vjeçar

Sot në orën 11 në Kumanovë tre persona katër persona janë përfshirë në një rrahje pas një zënke mes dy personave.

M.S (15) vjeçar ka filluar zënkën me një bashkëmoshatar të tij, pas cka ka plasur sherri duke u përfshi edhe dy persona M.A (17) dhe M.S (19).

Tre personat me grushte e kanë sulmuar 15 vjeçarin në kokë, pas çka i kanë shkaktuar lëndime të lehta.

Policia po punon në zbardhjen e rastit.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close