fbpx

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis bëhen prindër

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë bërë prindër për të parën herë, pasi aktorja gjatë të martës mbrëma ka sjellë në jetë një vajzë.

31-vjeçarja, e cila është e fejuar me Ashton Kutcher, raportohet se ka lindur në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, krahas partnert të saj.

Burime kanë thënë për TMZ se dyshja, që filluan idhjen në vitin 2012 pasi 36-vjeçari u nda nga ish-bashkëshortja Demi Moore, kishin arritur në spital të vetëm dhe ishin drejtuar menjëherë në dhomën e lindjes.

Mila kishte kaluar 12 orë gjatë procesit të lindjes, pasi ata janë parë të futen në hapësirat e lindjes qysh mëngjesin e të martës.

Bukuroshja brune më herët kishte konfirmuar se ajo dëshiron të lindë në mënyrë natyrale. /Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close