fbpx

Dështon Liverpooli, fiton Reali (Video)

Baseli ka arritur të mposhtë skuadrën angleze Liverpoolin me rezultat minimal 1-0.

Goli u shënua në minutën e 57 nga Marco Streller.

Në ndeshjen tjetër që u zhvillua në grupin B, Real Madridi mposhti si mysafir skuadrën e Ludogorets Razgrad me rezultat 2-1.

Vendasit së pari shënuan me anë të Marcelinho, ndërsa golat për Realin u shënuan nga Crisitiano Ronaldo nga penalltia dhe Karim Benzema në minutën e 77./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close