fbpx

Dafinës i bllokohet videoklipi “L*vire paguaj borxhin”

Vetëm para disa ditësh Dafina Zeqiri publikoi videoklipin “Ndjenjë tjetër”. Një këngë që u mirëprit mirë dhe pati një numër klikimesh të shumta, por siç duket gëzimi zgjati shumë pak.

Nëse klikon për të parë këtë videoklip ai nuk shfaqet duke pasur edhe një mbishkrim “Lavire paguaj borxhin”, transmeton oranews.

Këngëtarja nuk ka bërë asnjë deklaratë për këtë, megjithatë siç duket ky problem ka të bëjë me të shkuarën e Dafinës.
Ajo ka qënë në menaxhim të Besfort Hasanajt në YouTube e më pas edhe producenti dhe ish-menaxheri i saj Cekic ishte ai që menaxhoi Dafinën.

Videoklipi është realizuar nga Max Production.

daf1

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close