fbpx

Donatella Versace, dhuratë për Rita Orën!

Njëra ndër emrat më të njohura në industrinë e modës, Donatella Versace, ka përzgjedhur këngëtaren me prejardhje shqiptare Rita Orën për t’i bërë dhuratë. Këtë e ka bërë të ditur vetë Rita, e cila në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Twitter’, publikisht ka falënderuar Donatellën.

“DonatellaiI adore my presents and everybody at Versace. I love you always!” (Donatella e adhuroj dhuratën që ma ke dhënë dhe të gjithëve ju në Versace. Të dua përgjithmonë), ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndërkaq është e ditur që Rita tashmë është fytyrë e shumë brendeve të njohura, ndërsa pritët mbase të bëhet pjesë edhe e brendit më të njohur Versace. Ndër të tjera këngëtarja ka bërë me dije se është duke punuar në këngën e saj të re e cila pritet që shumë shpejt të dalÑ‘ në publik./Tribuna/

Lajme të ngjashme

Back to top button