fbpx

Pas debatit verbal ia djegë shtëpinë

SPB Kumanovë ka ngritur padi penale kundër R.R (32) për vepër penale ”shkaktim të rrezikut të përgjithshëm”.

Pas një debati verbal mes të akuzuarit dhe A.R (43) nga Kumanova, ndërsa A.R nuk ishte në shtëpi, R.R me lëndë djegëse ka spërkatur muret e shtëpisë së A.R dhe i ka vënë flakën.

Lajme të ngjashme

Back to top button