fbpx

Aksident në hyrje të fshatit Dobrosht, 6 të lënduar

Gjashtë persona janë lënduar në aksidentin e mbrëmshëm që ka ndodhur në hyrje të fshatit Dobrosht të Tetovës. Aksidenti ka ndodhur mes veturës së tipit “Golf” dhe Zastava 101”, njofton zëdhënësi i policisë së Tetovës, Marjan Josifovski.

Vozitësi i veturës Golf ka qenë personi B.M 43 nga Reçica e Vogël ndërsa me veturën Zastava ka qenë S. A 31 vjeçar nga fshati Odër.

Bashkudhëtaret dhe vozitësi i Zastavës kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar në spitalin klinik të Tetovës. Tre persona janë mbajtur në spital për observim të mëtutjeshëm.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close