fbpx

Genta Ismajli vishet si malësore në Stamboll

Genta Ismajli nuk resht së surprizuari me projektet e saj. Ajo ka vendosur që t’i kushtojë pak vemendje edhe vetes.

Këtë herë Genta ka zgjedhur të pushojë në Stamboll, ku ka realizuar disa foto në vendin e quajtur “Topkapi Palace”, vend i cili njihet për bukuri të veçanta, madje është i rrethuar dhe me plot xhami.

Një tjetër hapësirë për të komentuar ka qenë dhe veshja e këngëtares për të cilën adhuruesit e saj janë shprehur që Ismajli ka zgjedhur pikërisht një veshje prej malsoreje, duke i bërë ata që të ndihen akoma dhe më shumë krenarë për idhullin e tyre, transmeton TvKlan./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close