fbpx

Ermal Mamaqi dhe Julian Deda fitojnë në Këshillin Kombëtar të PD-së

Partia Demokratike ka bërë publike listën e anëtarëve të rinj të Këshillit Kombëtar, që i bashkohen anëtarëve ekzistues, që janë ish-kryetarët e Partisë Demokratike, kryetarët e degëve, deputetët, dhe Kryetarët e Këshillave të Qarqeve dhe Kryetarët e bashkive të Partisë Demokratike.

Ajo që bie në sy është rikthimi i disa ish-deputetëve, futja e njerëzve të bashkisë së Tiranës dhe largimi i njerëzve të Topallit.

Lista e plotë e fituesve:

Adrian Trebicka

Adriana Gjonaj

Agest Kopellaj

Agim Parllaku

Agron Kuliçi

Agron Musaraj

Akil Kraja

Alban Male

Albana Cenollari

Albana Myftari

Albert Avduli

Alfred Rrushaj

Alfred Spahiu

Alisa Braho

Alma Marku

Anita Gumeni

Anton Koka

Arben Ibroja

Arben Qirjako

Arben Sefgjini

Arber Hasanaj

Ardian Isufi

Arenca Trashani

Armand Teliti

Arqile Goreja

Asllan Dogjani

Avenir Peka

Bardh Islamaj

Bardh Spahia

Bashkim Shehu

Belind Këlliçi

Besa Petriti

Besar Gazidede

Besnik Aliaj

Besnik Fuçia

Bislim Ahmetaj

Bledi Kasmi

Bujar Vukaj

Bujar Brovina

Dardana Boletini

Dashamir Aliko

Dashnor Sula

Dhurata Çupi

Dorian Teliti

Edi Lesi

Edith Harxhi

Edmond Palushi

Edvin Kulluri

Elisa Gjepali

Elvana Hana

Endri Hasa

Endri Kokoshi

Eneida Guria

Eneo Zguri

Eni Kasmi

Enkelejd Alibeaj

Enkelejda Sallaku

Enno Bozdo

Erion Sula

Eris Hoxha

Erla Mehilli

Ermal Mamaqi

Ervin Minarolli

Ervin Salianji

Estela Gostivari

Etion Kapedani

Fabjan Topollaji

Fabjola Bregu

Fatbardh Kadilli

Ferdinand Xhaferi

Fisnik Kruja

Flamur Gjymishka

Florian Pustina

Florian Xhuti

Gazmend Dibra

Gazmend Koduzi

Gent Minarolli

Genti Malko

Gjergj Lezhja

Gjok Uldedaj

Gjok Vuksani

Glori Husi

Greta Deljani

Greta Koçi

Grida Duma

Grigels Muçollari

Halit Shamata

Haris Vongli

Hasan Metuku

Hekuran Hoxhalli

Ilir Dervishi

Ina Haxhia

Ina Vorfi

Ina Xhani

Ina Zhupa

Irena Progni

Isuf Çela

Ivi Kaso

Jakup Beqiri

Jamarbër Malltezi

Jemin Gjana

Juela Meçani

Julian Deda

Kastriot Sulka

Kiri Hajdari

Klodiana Shala

Kreshnik Çollaku

Lajla Përnaska

Laura Vorpsi

Lediana Fratari

Ledina Aliolli

Lefter Maliqi

Leonard Olli

Lindita Dedegjoni

Llesh Kola

Meri Poni

Merlinda Hoço

Mimoza Hajdarmataj

Mirela Tabaku

Mirgen Lata

Murat Basha

Nertila Qafzezi

Nevila Bami

Nevila Xhindi

Nezir Haldeda

Njazi Kosovrasti

Olgerta Shkurti

Oriela Nebijaj

Osman Metalla

Pal Dajçi

Paulina Hoti

Petraq Milo

Reila Bozdo

Roland Kërçuku

Salih Tagani

Shkëlqim Berisha

Shpëtim Saraci

Silvi Bardhi

Taulant Zeneli

Teuta Starova

Valbona Mezini

Vali Vorpsi

Vath Tabaku

Viktor Bella

Xhevdet Mehmeti

Ylber Vata

Ylli Asllani

Zana Guxholli

Zef Hila

Zheni Gjergji

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close