fbpx

Çfarë u thotë Dafina fansave?!

Është njëra ndër këngëtaret më të përfolura të skenës sonë, bëhet fjalë për Dafina Zeqirin e cila ditë më parë langoi në treg këngën më të re ‘Ndjenjë tjerë’, këngë kjo e cila duket se po pëlqehet shumë nga publiku. E për këtë mbështetje që edhe nj herë publiku po i ofron Dafinës ajo nuk dashur ta kaloj pa e evidentuar, ndërsa ka zgjedhur ën faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Twitter’ të falënderoj të gjithë ata që e pëlqejnë punën e saj dhe e mbështesin në çdo hap.

“Some things never change…Respekt dhe dashuri gjithë fansave, njerëzve që kanë qëndruar gjithmonë njësoj dhe afër meje’,ishte mbishkrimi i këngëtares. Ndryshe nuk bën të harrohet se Dafian këtë sezon ka qenë e pranishme nëpër shumë mbrëmje muzikore bashkë me kolegun e saj Leri Vulën, duke bërë kështu që ata të jenë ndër emrat më të kërkuar të sezonit 2014.

Lajme të ngjashme

Back to top button