fbpx

Diandra Zogaj, 10 vjeçarja që mahnit Gjermaninë me zërin e saj

Bukuroshja e vogel shqiptare 10 vjeçe me datë 27.09.2014 performoi në mesin e shumë talentëve profesionist që ishin mbi 16 vjeç, ajo e pushtoi skenën në “Hasloch, shucht superstar” ku mori duartrokitjet e të gjithë audiencës që ishte e pranishme atje.

Juria e shokuar nga vogëlushja shqiptare Diandra Zogaj ku mahnitur të gjithë me zërin e saj dinamik. Edhe pse ishte shqiptarja e vetme në talent show.

Ajo jo vetëm që performoi në gjuhen angleze ajo gjithashtu këndoi edhe në gjuhën franceze gjë që shokoi të gjithë. Juria i dëshiroi sukses të madh dhe jo vetëm kaq. Atë e pranuan të shkoi deri në finalen e madhe në “Hasloch, sucht superstar” Gjë që theu shumë tabu sepse ajo është vetëm 10 vjeçe dhe ka aritur sukses të madh.

I urojmë punë të mbarë dhe suksese të matutjeshme bukuroshes Diandra Zogaj.

Lajme të ngjashme

Back to top button