fbpx

Adam Levine me gruan e tij në klipin më të ri, skena të frikshme dhe provokative (VIDEO)

“Maroon 5” kanë publikuar videoklipin më të fundit “Animal”, me liderin e grupit Adam Levine që ka xhiruar disa skena të nxehta me gruan e tij në klip.

Këngëtari vetëm para disa muajsh është martuar me të fejuarën e tij, topmodelen Behati Prinsloo, dhe e ka përfshirë edhe këtë të fundit në videon e tij.

Skena seksi dhe në disa raste edhe të frikshme, Lavine ka treguar përsëri se qëllimi i tij është të jetë i veçantë dhe spontan. Videoja brenda pak orësh ka kaluar mbi një milionë shikime.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close