fbpx

Mot me diell dhe i qetë

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe i qetë.

Temperaturat pritet të sillen prej 22 deri më 27 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë prej 7 deri më 25 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close