fbpx

Zëdhënësja e re e PD’së dikur puthej me vajza, sot drejt e në Këshill Kombëtar (Foto)

Zëdhënësja e re e Partisë Demokratike, Oriela Nebiaj, mund të jetë një rekord botëror. Para një jave ajo ishte një anonime gafanjoze që e ishte zbuar nga një televizion për shkak të problemeve që krijonte në ambinetin ku merrte rrogën dhe u strehua tek revista e gruas së Lulzim Bashës.

Kjo e fundit mesa duket e pa që e paguante kot, dhe ia rekomandoi burrit për zëdhënëse.Bashkë me të i ka ofruar dhe burrin e kryeredaktores së revistës së saj.

Basha, që nuk i vë në dyshim rekomandimet e gruas, ia rekomandoi “Kuvendit” për anëtare të shtunën.

Të hënën u bë anëtare e Këshillit Kombëtar. Tani ngelet të mësojë kur është themeluar PD, i sati Kuvend është ky dhe kë ka kryetar. Të tjerat avash- avash.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close