fbpx

Tuna me klipin e ri “Pardon”?

Këngëtarja e popullarizuar, Altuna Sejdiu-Tuna, ka publikuar disa foto në rrjetin social ‘Instagram’ me #pardon. A do të thotë se tashmë ka bërë gati këngën dhe klipin më të ri “Pardon”? Këngëtarja e hiteve të shumta ka theksuar se është shumë e gëzuar, andaj gjithnjë duket e buzëqeshur. Mirëpo, mbetet të shihet se a do t’ia dalë Tuna t’i thyejë rekordet me këngën më të re.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close