fbpx

FOTO lajm – Adrian Gaxha kap për këmbësh Morena Tarakun

Me sa duket e bukura Morena Taraku kënaqet në shoqërinë e këngëtarit nga Shkupi, Adrian Gaxha. Ata së bashku punojnë për këngën e Tarakut dhe bëjnë nga ndonjë foto të këtillë.

Tags

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Punè e madhe. Nuk ia vlen tè shkruani pèr njerèz si GAXHA DHE GRUBI. Aspak nuk posedojnè vlera…

Back to top button
Close