fbpx

Pas martesës i kthehet punës

Nuk ka shumë kohë që është martuar. Por, këngëtarja më e bukur e skenës muzikore shqipe, Ryva Kajtazi, pas ardhjes nga muaji i mjaltit i është kthyer punës së saj.

Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Facebook’, ku shihet duke kënduar në një aheng familjar në Viti.

Ryva përpos surprizës që u bëri fansave me martesën e saj, ajo në këtë verë ka ardhur me një superhit të quajtur ‘Na dy’ dhe në këtë këngë Ryva duket shumë më ndryshe se herëve të tjera dhe duket se kjo gjë ka bërë që kënga e saj të dëgjohet kudo. (Tribuna)

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close