fbpx

Si sillet Adelina Tahiri me ata që e urrejnë?

Këngëtarja e njohur dhe e diskutuar, Adelina Tahiri, së fundi është në qender të vëmendjes për shkak të lidhjes së saj me ish të dashurin e Anjeza Brankes. Këngëtarja disa herë është fyer e sharë në rrjete sociale. Për disa nga ato që janë thënë, edhe ka reaguar.

Megjithatë, duket se Adelina nuk është zemëruar shumë me ata që janë kundër saj, pasi në një postim të fundit në “Instagram”, këngëtarja shkruan se ka respekt edhe për ata që e urrejnë.

Adelina31

“Dashuri për ata që na duan. Respekt për ata që na urrejnë”, thotë këngëtarja./Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close